Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar te Tregu Elektrik, në rrugën “Zonja Curraj”. Informacion mbi apartamentin: • Kati 6 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 162 m2 • Veranda është 48 m2 • Orientimi Veri-Jug-Perëndim • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • Veranda e bollshme • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Punime cilësore • Kubaturë e rregullt • Dopio xham • Termoizolim • Hidroizolim • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
140,000 €
6
Ka hipoteke
2018-10-15

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 162
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rruga Zonja Curraj
Albania
Tirana
Tregu Elektrik
1001

Prona te ngjashme