Duplex , Qender

Pershkrim

Duplex është i pozicionuar në Qender. Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 dhe 6 Banim • Sipërfaqa e apartamentit 160 m2 • Dokumentacioni: Me Hipotekë Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete me dritare • Veranda. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Duplex
120,000 €
5
Në proces hipotekimi
2018-10-18

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 160
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 2

Adrese

Qender
Albania
Tirana
Qender

Prona të sygjeruara