Shitet, Apartament 4+1, Vasil Shanto, Tiranë

Pershkrim

Apartamenti ndodhet në zonën eVasil Shantos. Informacion mbi apartamentin: • Kati i 4 banim • Sipërfaqa e apartamentit 154 m2 • Dokumentacioni: Me Hipotekë Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 4 dhoma gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkone • I investuar Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Shitur
Per Shitje
Apartament
155,000 €
4
Ka hipoteke
2018-10-19

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 154
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Vasil Shanto
Albania
Tirana
Vasil Shanto

Prona te ngjashme