Kjo prone nuk eshte e disponueshme!

Per te pare prona te ngjashme

KLIKO KETU
Qera, Apartament 2+1, Don Bosko
Qera, Apartament 2+1, Don Bosko
Qera, Apartament 2+1, Don Bosko
Qera, Apartament 2+1, Don Bosko

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 në "Don Bosko". Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 78 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Orientimi Veri-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11533
78 m2
4
3
1
Ne proces hipotekimi
2019-07-25

Adresa

Don Bosko
Albania
Tirana
Don Bosko

Prona te ngjashme

Shitet,Ambjent,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13565
100 m2 1 3
230,000 €

Qera,Ambjent,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13564
100 m2 0 1 2
1,000 € /muaj

Qera,Lokal,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13563
80 m2 2 10
1,400 € /muaj