Qera, Apartament 2+1, Don Bosko
Qera, Apartament 2+1, Don Bosko
Qera, Apartament 2+1, Don Bosko
Qera, Apartament 2+1, Don Bosko

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 në "Don Bosko". Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 78 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Orientimi Veri-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11533
78 m2
4
3
1
Ne proces hipotekimi
2019-07-25

Adresa

Don Bosko
Albania
Tirana
Don Bosko

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë.

Umaza e Re Tirana ID: PRI11968
105.5 m2 2 2 4
65,000 €

Qera, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha

Rruga Dritan Hoxha Tirana ID: 11967
95 m2 2 1 0
450 € /muaj

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza

rruga Mine Peza Tirana ID: OPP11966
93 m2 2 1 1
98,000 €