Shitet, Ambjent ,Rruga Asim Vokshi
Shitet, Ambjent ,Rruga Asim Vokshi
Shitet, Ambjent ,Rruga Asim Vokshi

Pershkrimi

Ambjenti ndodhet tek Rruga Asim Vokshi,buze rruge. Informacion mbi Ambjentin: • Sipërfaqa e ambjenti: 60 m2 siperfaqe e brendshme dhe 40 m2 hapesire verande • Kati 0 buze rruge • Disponon nje tualet • Kubature e rregullt • I pajisur me çertifikatë pronësie. Pozicion I favorshem gjeografik. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
future11534
60 m2
0
0
1
Ka Hipoteke
2019-07-25

Adresa

Rruga Asim Vokshi
Albania
Tirana
Rruga Asim Vokshi

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 1
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 3
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 4
120,000 €