Qera, Apartament 2+1, Stadiumi Dinamo, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Stadiumi Dinamo, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Stadiumi Dinamo, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Stadiumi Dinamo, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Stadiumi Dinamo, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Stadiumi Dinamo, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Stadiumi Dinamo, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Stadiumit Dinamo • Informacion mbi apartamentin: • Kati 8 • Sipërfaqja e apartamentit : 122 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 1 Ballkon • I mobiluar • I investuar • Me ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11537
122 m2
8
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-07-25

Adresa

Stadiumi Dinamo
Albania
Tirana
Stadiumi Dinamo

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 2
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 3
90,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Blloku Tirana ID: al11963
105 m2 2 2 4
170,000 €