Qera,Apartament 2+1,Brryli

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar te rruga “Bajram Curri”, në zonën e Brrylit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 103 m2 • Orientimi Lindje-Perëndim. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • Tualeti • 2 Ballkone • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Dopio xham • Parking në zonë • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

E dhene me qira
Per Qira
Apartament
300 €
2
Në proces hipotekimi
2018-10-20

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 103
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Brryli
Albania
Tirana
Brryli
1001

Prona te ngjashme