Kjo prone nuk eshte e disponueshme!

Per te pare prona te ngjashme

KLIKO KETU
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Panorama
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Panorama
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Panorama
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Panorama
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Panorama
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Panorama
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Panorama
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Panorama
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Panorama
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Panorama

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek rruga "Panorama". Apartamenti ndodhet në katin e 12 banim të një pallati të ri 16-katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 120 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Orientimi jug-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Pallati ka punime cilësore me sistem kapot , termoizolim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11538
120 m2
12
3
2
Ka Hipoteke
2019-07-26

Adresa

Rruga Panorama
Albania
Tirana
Harry Fultz

Prona te ngjashme

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13527
40 m2 0 1 10
42,000 €

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13526
40 m2 1 6
42,000 €

Qera,Ambjent Biznesi,Qendër

Qender Tirana ID: AL13525
580 m2 4
10,000 € /muaj