Shitet, Apartament 2+1, Rruga Panorama
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Panorama
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Panorama
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Panorama
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Panorama
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Panorama
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Panorama
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Panorama
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Panorama
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Panorama

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek rruga "Panorama". Apartamenti ndodhet në katin e 12 banim të një pallati të ri 16-katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 120 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Orientimi jug-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Pallati ka punime cilësore me sistem kapot , termoizolim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11538
120 m2
12
3
2
Ka Hipoteke
2019-07-26

Adresa

Rruga Panorama
Albania
Tirana
Harry Fultz

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 1
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 1
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 2
120,000 €