Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1 tek "Kopshti Zoologjik" pranë bar "Pavaroti". Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri . Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 225 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe veranda e bollshme 55 m2. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe është shumë mirë i investuar me parket dhe kondicioner në çdo dhomë. Pallati ka punime cilësore me sistem kapot , termoizolim . Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11539
225 m2
2
4
2
Ka Hipoteke
2019-07-26

Adresa

Kopshti Zoologjik
Albania
Tirana
Kopshti Zoologjik

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 2
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 3
90,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Blloku Tirana ID: al11963
105 m2 2 2 4
170,000 €