Apartament 2+1 Unaza e Re

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re, pranë Rrotondos së parë. Informacion mbi apartamentin: • Ndërtim i Ri • Kati i 8 banim • Sipërfaqa e apartamentit: 105 m2 Apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes •2 Dhoma Gjumi • 2 Tualete •Ballkoni • I investuar • I shtruar me Parket • Kondicioner • Mobilim i Ri Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Shitur
Per Qira
Apartament
290 €
8
Ka hipoteke
2018-10-22

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 105
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Unaza e Re
Albania
Tirana
Unaza e re

Prona te ngjashme