Apartament 2+1, Shkolla e Baletit

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar te rruga "Shyqyri Ishmi", midis Shkollës së Baletit dhe Xhamisë së Tabakëve. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 74.5 m2 • Orientimi Jug • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është pjesërisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Kubaturë e rregullt • I investuar • Kondicionim • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Shitur
Per Shitje
Apartament
72,000 €
3
Ka hipoteke
2018-10-22

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 74.5
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Xhamia e Tabakeve
Albania
Tirana
Shkolla e Baletit
1001

Prona te ngjashme