Shitet,Apartament 2+1,Komuna e Parisit

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Komuna e Parisit, afër Eleonorës. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 121.5 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • Verandë 20 m2 • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Kubaturë e rregullt • Punime cilësore • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11540
121.5 m2
2
3
2
Ka Hipoteke
2019-07-26

Adresa

Komuna e Parisit
Albania
Tirana
Komuna e Parisit

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 1
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 2
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 2
120,000 €