Qera,Apartament 1+1,Don Bosko
Qera,Apartament 1+1,Don Bosko
Qera,Apartament 1+1,Don Bosko
Qera,Apartament 1+1,Don Bosko
Qera,Apartament 1+1,Don Bosko
Qera,Apartament 1+1,Don Bosko

Pershkrimi

Jepet me qera apartament Rrugën Don Bosko. Apartamenti ka siperfaqe 72 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 banim te nje pallati të ri me ashensor. Organizimi: Salloni I ndenjes, ambjenti gatimit me vete ,dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti disponon certificate pronesie dhe disponon orientim shume te mire ndaj drites natyrale. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future11541
72 m2
8
1
1
Ka Hipoteke
2019-07-26

Adresa

Don Bosko
Albania
Tirana
Don Bosko

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 2
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 3
90,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Blloku Tirana ID: al11963
105 m2 2 2 4
170,000 €