Shitet,Apartament 1+1,Don Bosko
Shitet,Apartament 1+1,Don Bosko
Shitet,Apartament 1+1,Don Bosko
Shitet,Apartament 1+1,Don Bosko
Shitet,Apartament 1+1,Don Bosko
Shitet,Apartament 1+1,Don Bosko

Pershkrimi

Shitet apartament Rrugën Don Bosko. Apartamenti ka siperfaqe 72 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 banim te nje pallati të ri me ashensor. Organizimi: Salloni I ndenjes, ambjenti gatimit me vete ,dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti disponon certificate pronesie dhe disponon orientim shume te mire ndaj drites natyrale. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future11542
72 m2
8
1
1
Ka Hipoteke
2019-07-26

Adresa

Don Bosko
Albania
Tirana
Don Bosko

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji

Rruga 5 Maji Tirana ID: plus11970
120 m2 2 2 5
250 € /muaj

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

Farkë Tirana ID: PRI11969
720 m2 8
1,400,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë.

Umaza e Re Tirana ID: PRI11968
105.5 m2 2 2 8
65,000 €