Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame
Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame
Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame
Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame
Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame
Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame
Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame

Pershkrimi

Disponojmë apartament 2+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Misto Mames.Apartamenti është i organizuar nga salloni,2 dhomat e gjumit,2 tualetet dhe ballkoni.Objekti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati me punime mjaft cilësore dhe ka një sipërfaqe prej 107 m2.Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future11543
107 m2
5
2
2
Ka Hipoteke
2019-07-26

Adresa

Misto Mame
Albania
Tirana
Misto Mame

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji

Rruga 5 Maji Tirana ID: plus11970
120 m2 2 2 5
250 € /muaj

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

Farkë Tirana ID: PRI11969
720 m2 8
1,400,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë.

Umaza e Re Tirana ID: PRI11968
105.5 m2 2 2 8
65,000 €