Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame
Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame
Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame
Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame
Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame

Pershkrimi

Disponojmë apartament 2+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Misto Mames.Apartamenti është i organizuar nga salloni,2 dhomat e gjumit,tualetI dhe ballkoni.Objekti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati me punime mjaft cilësore dhe ka një sipërfaqe prej 107 m2.Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future11543
107 m2
5
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-26

Adresa

Misto Mame
Albania
Tirana
Misto Mame

Prona te ngjashme

Shitet,Ambjent,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13565
100 m2 1 3
230,000 €

Qera,Ambjent,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13564
100 m2 0 1 2
1,000 € /muaj

Qera,Lokal,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13563
80 m2 2 10
1,400 € /muaj