Qera,Apartament 2+1,Sheshi Willson
Qera,Apartament 2+1,Sheshi Willson
Qera,Apartament 2+1,Sheshi Willson
Qera,Apartament 2+1,Sheshi Willson
Qera,Apartament 2+1,Sheshi Willson
Qera,Apartament 2+1,Sheshi Willson
Qera,Apartament 2+1,Sheshi Willson
Qera,Apartament 2+1,Sheshi Willson
Qera,Apartament 2+1,Sheshi Willson
Qera,Apartament 2+1,Sheshi Willson
Qera,Apartament 2+1,Sheshi Willson

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Sheshi Willson, te pallati i LSI. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 140 m2. Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit i mobiluar • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkone • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • I përshatshëm për banim ose zyra • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11548
140 m2
4
3
2
Ka Hipoteke
2019-07-26

Adresa

Sheshi Willson
Albania
Tirana
Sheshi Willson

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji

Rruga 5 Maji Tirana ID: plus11970
120 m2 2 2 2
250 € /muaj

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

Farkë Tirana ID: PRI11969
720 m2 4
1,400,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë.

Umaza e Re Tirana ID: PRI11968
105.5 m2 2 2 8
65,000 €