Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë • Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 62 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 1 Dhomë gjumi • 1 Tualet • 1 Ballkon • I investuar • Me parket • Ashensor • Disponon certifikatë pronësie • Me pamje nga liqeni Artificial • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11549
62 m2
5
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-26

Adresa

Liqeni i Thate
Albania
Tirana
Liqeni i Thate

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 1
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 3
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 4
120,000 €