Qera, Ambjent ,Zogu I Zi

Pershkrim

Ambjenti ndodhet tek Zogu I Zi. Informacion mbi Ambjentin: • Kati 0 dhe -1 • Sipërfaqa e ambjenti: 200 m2 • Tualet •I investuar • I veshur me fasadë xhami • Sistem Kondicionimi • Ashensor Privat • Parking privat të përfshirë në cmim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

E dhene me qira
Per Qira
Ambjent
2,000 €
Ka hipoteke
2018-10-24

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 200

Adrese

Zogu i ZI
Albania
Tirana
Zogu I Zi

Prona te ngjashme