Shitet, Shtëpi private, Fresku
Shitet, Shtëpi private, Fresku
Shitet, Shtëpi private, Fresku

Pershkrimi

Shitet shtëpi private në Fresk në rrugën e Teleferikut . Shtëpia ka strukturë 1-katëshe me sipërfaqe trualli 400m2 e sipërfaqe ndërtimi 94m2. E organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, oborr. Orientimi i tij veri-jug-lindje-perëndim mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra : • me hipotek • kubaturë e rregullt Për ta vizituar na kontaktoni

Tipare

House
plus11551
400 m2
3
1
Ka Hipoteke
2019-07-26

Adresa

Fresku
Albania
Tirana
Fresku

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 1
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 3
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 4
120,000 €