Apartament 1+1, Rruga e Dibres , Tower Brigde 3

Pershkrim

Apartamenti ndodhet në rrugën e Dibrës në kompleksin Orion , Tower Brigde 3. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 1 banim, me sipërfaqe totale 58.6m2. Apartamenti ka orientim veri-lindje dhe është në proces hipotekimi . Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • Dhomë gjumi • Tualet • Ballkon •Garazh (36m2, një post parkimi në çmimin 8000 euro) Detaje të tjera • Bosh• I investuar • Punime cilësore • Ndërtim I ri •Kubaturë të rregullt Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
50,000 €
1
Në proces hipotekimi
2018-10-24

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 58.6
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rruga e Dibres
Albania
Tirana
Rruga e Dibres
1001

Prona të sygjeruara