Shitet/Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kopshtit Zoologjik. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 Banim • Sipërfaqa e apartamentit 105 m2 Apartamenti jepet me qera plotësisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhoma e gjumi • 2 Tualete • Ballkoni • Mobilim i Ri •Garazh I përfshirë në cmim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Apartament
540 €
3
Ka hipoteke
2018-10-24

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 105
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Kopshti Zoologjik
Albania
Tirana
Kopshti Zoologjik

Prona te ngjashme