Apartament 1+1, Fresku

Pershkrim

Apartamenti ndodhet në zonën e Freskut në rrugën “Muhamet Deliu”. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 4 banim, me sipërfaqe totale 66m2. Apartamenti ka orientim jug-perëndim dhe diponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • Dhomë gjumi • Tualet • Ballkon Detaje të tjera • I mobiluar • I investuar • Punime cilësore • Ndërtim I ri •Kubaturë e rregullt • Korridor shpërndarës • Me ashensor Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
38,000 €
4
Ka hipoteke
2018-10-25

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 66
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Fresku
Albania
Tirana
Fresku
1001

Prona të sygjeruara