Shitet, Vilë, Porcelan
Shitet, Vilë, Porcelan
Shitet, Vilë, Porcelan
Shitet, Vilë, Porcelan
Shitet, Vilë, Porcelan
Shitet, Vilë, Porcelan
Shitet, Vilë, Porcelan
Shitet, Vilë, Porcelan
Shitet, Vilë, Porcelan
Shitet, Vilë, Porcelan
Shitet, Vilë, Porcelan
Shitet, Vilë, Porcelan
Shitet, Vilë, Porcelan

Pershkrimi

Vila ndodhet në zonën e Porcelanit në afërsi të Varrit të Bamit në afërsi të rrugës kryesore. Informacion mbi Vilën: • Stukturë 3 katëshe • me sipërfaqje 500 m2 ndërtim dhe 350m2 truall. • Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. • Orientim: veri-jug-lindje-perëndim . Organizimi: kati 1 sipërfaqe 148m2 open space e përshtatshme si garazh ose magazinë. kati 2 sipërfaqe 176m2, e organizuar në 3+1 me • ambjent ndenjie • ambjent gatimi • 3 dhoma gjumi • tualet kati 3 sipërfaqe 176m2, e organizuar në 3+1 me • ambjent ndenjie • ambjent gatimi • 3 dhoma gjumi • tualet •Totalisht e investuar dhe e përshtatshme për banim ose biznes. • Ambjentet lidhen me njëri-tjetrin nëpërmjet shkallëve të brendshme. • Vendodhja e vilës të ofron shumë facilitete për të bërë një jetesë sa më komode. Për ta vizituar na konataktoni!

Tipare

Villa
plus11553
500 m2
3
8
2
Ka Hipoteke
2019-07-26

Adresa

Porcelan
Albania
Tirana
Porcelan

Prona te ngjashme

Shitet,Ambjent,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13565
100 m2 1 3
230,000 €

Qera,Ambjent,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13564
100 m2 0 1 2
1,000 € /muaj

Qera,Lokal,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13563
80 m2 2 10
1,400 € /muaj