Qera, Ambient, Rruga e Barrikadave
Qera, Ambient, Rruga e Barrikadave
Qera, Ambient, Rruga e Barrikadave
Qera, Ambient, Rruga e Barrikadave
Qera, Ambient, Rruga e Barrikadave

Pershkrimi

Jepet me qera ambient në "Qendër" tek "Rruga e Barrikadave". Ambienti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 160 m2 buzë rrugës kryesore. Ambienti mund të përdoret për shtypshkronjë, depo, etj. Ka linjë 2 fazore të energjisë elektrike, sistem aspirimi dhe është 4,8 metra i lartë. Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP11555
160 m2
0
0
0
Ka Hipoteke
2019-07-26

Adresa

Rruga e Barrikadave
Albania
Tirana
Rruga e Barrikadave

Prona te ngjashme

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

Farkë Tirana ID: PRI11969
720 m2 4
1,400,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë.

Umaza e Re Tirana ID: PRI11968
105.5 m2 2 2 5
65,000 €

Qera, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha

Rruga Dritan Hoxha Tirana ID: 11967
95 m2 2 1 1
450 € /muaj