Apartament 2+1, Rruga e Durresit

Pershkrim

Apartamenti ndodhet tek rruga e Durrësit në afërsi të qendrës së Tiranës. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 5 banim të një pallati ekzistues me sipërfaqe totale 84 m2 Apartamenti është totalisht I mobiluar me orientim jug-lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti disponon: • Ambient ndenjie • Ambient gatimi më vetje • 2 Dhoma gjumi • Tualet me dritare • Detaje të tjera: • Pallat ekzistues 6 katësh ndërtuar në 1989 • I mobiluar • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
77,000 €
5
Ka hipoteke
2018-10-25

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 84
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rruga e Durresit
Albania
Tirana
Rruga e Durresit
1001

Prona të sygjeruara