Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re

Pershkrimi

Disponojmë apartament në një zonë të qetë dhe të sigurt, tek Unaza e Re, prane Swiss Bar.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 104,ndodhet në katin e 5 dhe ka organizim shumë të mirë te dhomave te cilat shpërndahen me njëra- tjetrën nëpërmjet koridorit, vazdojmë me sallonin e bollshëm , dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni. Ambjent me kubaturë shumë te rregull dhe totalisht i investuar. Apartamenti disponon edhe nje garazh 25 m2 ne cmim.Për ta vizituar na kontaktoni

Tipare

Apartment
future11556
104 m2
5
2
2
Ka Hipoteke
2019-07-26

Adresa

Unaza E Re
Albania
Tirana
Unaza e re

Prona te ngjashme

Shitet,Apartament 2+1,Rruga 5 Maji

Rruga 5 Maji Tirana ID: AL13449
72 m2 2 1 -1
56,000 €

Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë.

Kopshti Botanik Tirana ID: PRI13448
125 m2 1 1 6
500 € /muaj

Shitet,Apartament 3+1,Casa Italia

Casa Italia Tirana ID: future13447
110 m2 3 2 2
75,000 €