Shitet,Apartament 1+1,Kombinat

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kombinatit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 55 m2 • Orientimi : Lindje dhe Perëndim • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 1 dhomë gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Kubaturë e rregullt • I investuar • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
35,000 €
2
Ka hipoteke
2018-10-25

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 55
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Kombinat
Albania
Tirana
Kombinat
1001

Prona te ngjashme