Qera, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Qera, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Qera, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Qera, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Qera, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Qera, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Qera, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Qera, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Qera, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Qera, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Qera, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Qera, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Kopshtit Zoologjik • Informacion mbi apartamentin: • Kati 6 • Sipërfaqja e apartamentit : 124m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 3 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 1 Ballkon • I investuar • I mobiluar • Me parket • Me oxhak funksional • Me ashensor • Me pamje fantastike nga liqeni • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11557
124 m2
6
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-07-27

Adresa

Kopshti Zoologjik
Albania
Tirana
Kopshti Zoologjik

Prona te ngjashme

Shitet Apartament 2+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13615
102.8 m2 1 1 4
85,332 €

Shitet Apartament 2+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13614
107 m2 1 1 -1
88,810 €

Shitet Apartament 1+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13613
75 m2 1 1 0
62,000 €