Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 2 , Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 2 , Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën Rezidenca Kodra e Diellit 2. Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 Banim • Sipërfaqa e apartamentit 87.34 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualete • Ndertim i Ri • Me ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11559
87.34 m2
5
3
1
Ne proces hipotekimi
2019-07-27

Adresa

Rezidenca Kodra e Diellit 2
Albania
Tirana
Rezidenca Kodra Diellit

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 14
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 9
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 8
55,000 €