Shitet,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit, në rrugën "Pjetër Budi" afër me Drejtorinë e Higjienës. Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 59 m2 • Orientimi : Lindje dhe Perëndim • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina më vete • 1 dhomë gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Kubaturë e rregullt • I investuar • Kondicionim • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
60,000 €
5
Ka hipoteke
2018-10-26

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 59
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rruga Pjeter Budi
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit
1001

Prona te ngjashme