Shitet, Apartament Dublex 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 2 , Tiranë.
Shitet, Apartament Dublex 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 2 , Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën Rezidenca Kodra e Diellit 2. Informacion mbi apartamentin: • Kati 6 Banim • Sipërfaqa e apartamentit totale 105.7 m2 • Organizimi: I ndare ne dy kate: Kati i pare: 45.17 m2 disponon: • Salloni Ndenjes • Tualet • Kati i dyte: 45.17 m2 disponon: • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualet • Ndertim i Ri • Me ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11560
106 m2
6
3
1
Ne proces hipotekimi
2019-07-27

Adresa

Rezidenca Kodra e Diellit 2
Albania
Tirana
Rezidenca Kodra Diellit

Prona te ngjashme

Shitet Apartament 2+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13615
102.8 m2 1 1 4
85,332 €

Shitet Apartament 2+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13614
107 m2 1 1 -1
88,810 €

Shitet Apartament 1+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13613
75 m2 1 1 0
62,000 €