Apartament 2+1,Misto Mame

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Misto Mames. Ndodhet në katin e 5 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 88.5 m2 . Apartamenti ka një orientim shume te mire,kubature te rregullt si dhe eshte me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni •Me certifikate pronesie . Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Shitur
Per Shitje
Apartament
53,000 €
5
Ka hipoteke
2018-10-26

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 88.5
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Misto Mame
Albania
Tirana
Misto Mame

Prona te ngjashme