Shitet, Apartament Dublex 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 2 , Tiranë.
Shitet, Apartament Dublex 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 2 , Tiranë.
Shitet, Apartament Dublex 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 2 , Tiranë.

Pershkrimi

Duplexi është i pozicionuar tek Rezidenca Kodra e Diellit 2 .Informacion mbi apartamentin: •Ndërtim i Ri • Kati i -1 • Sipërfaqa e apartamentit 133.6 m2 • Organizimi: Kati i -1 disponon: • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualet • Siperfaqe 51.72m2 • Kati i -2 disponon: • Salloni i ndenjes dhe Ambjenti gatimit •1 Tualet • Siperfaqe 57.18 m2 • Orientimi: Jug-Perëndim • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11561
134 m2
-1
3
1
Ne proces hipotekimi
2019-07-27

Adresa

Rezidenca Kodra e Diellit 2
Albania
Tirana
Rezidenca Kodra Diellit

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza

rruga Mine Peza Tirana ID: OPP11966
93 m2 2 1 1
98,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 4
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 10
90,000 €