Qera, Apartament 2+1,Rruga E Kavajes
Qera, Apartament 2+1,Rruga E Kavajes
Qera, Apartament 2+1,Rruga E Kavajes
Qera, Apartament 2+1,Rruga E Kavajes
Qera, Apartament 2+1,Rruga E Kavajes
Qera, Apartament 2+1,Rruga E Kavajes

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Rruges se Kavajes,prane qendres Globe • Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 • Sipërfaqja e apartamentit :80 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • Tualeti • I investuar • I mobiluar • Me ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Punime ekstra mermeri dhe gipsi.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future11563
80 m2
3
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-27

Adresa

Rruga E Kavajes
Albania
Tirana
Rruga e Kavajes

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 0
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 1
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 1
120,000 €