Shitet Biznesi,Rruga e Elbasanit

Pershkrimi

Shitet Biznesi tek rruga "Xhorxh W. Bush" pranë Toptani Center. Ambienti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 25 m2 buzë rrugës kryesore dhe ka 1 tualet. Dyqani ka punë të ngritur prej 10 vitesh. Ambienti ka qera mujore 68000 lekë bruto. Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP11564
25 m2
0
0
1
Ka Hipoteke
2019-07-27

Adresa

Rruga Xhorxh Bush
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit

Prona te ngjashme

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13527
40 m2 0 1 11
42,000 €

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13526
40 m2 1 6
42,000 €

Qera,Ambjent Biznesi,Qendër

Qender Tirana ID: AL13525
580 m2 4
10,000 € /muaj