Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Pershkrim

Apartamenti ndodhet në zonën e Freskut në rrugën e“Thesarit”. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 2 banim, me sipërfaqe totale 111m2. Apartamenti ka orientim lindje-jug dhe është në proces hipotekimi. Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • Tualet • 2 ballkone Detaje të tjera • Bosh • Punime cilësore • Ndërtim I ri Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
49,950 €
2
Në proces hipotekimi
2018-10-27

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 111
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Fresku
Albania
Tirana
Fresku
1001

Prona te ngjashme