Shitet, Apartament 1+1, Fresku

Pershkrim

Apartamenti ndodhet në zonën e Freskut në rrugën e “Dajtit”. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 2 banim, me sipërfaqe totale 74.3m2. Apartamenti ka orientim lindje dhe është në proces hipotekimi. Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • Dhomë gjumi • Tualet • Ballkon Detaje të tjera • Bosh• I investuar • Punime cilësore • Ndërtim I ri Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
39,000 €
2
Në proces hipotekimi
2018-10-27

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 74.3
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Fresku
Albania
Tirana
Fresku
1001

Prona te ngjashme