Apartament 1+1, Rruga e Elbasanit

Pershkrim

Apartamenti ndodhet tek rruga e Elbasanit në afërsi të Insitutit të Higjenës. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 5 banim me sipërfaqe totale 60 m2 Apartamenti është totalisht I mobiluar me orientim jug-lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti disponon: • Ambient ndenjie • Ambient gatimi • Dhomë gjumi • Tualet me dritare • Detaje të tjera: • I mobiluar • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Terhequr
Per Shitje
Apartament
62,500 €
5
Ka hipoteke
2018-10-27

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 60
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

liceu jordan misja
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit
1001

Prona të sygjeruara