Kjo prone nuk eshte e disponueshme!

Per te pare prona te ngjashme

KLIKO KETU
Shitet, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit
Shitet, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit
Shitet, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit
Shitet, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit
Shitet, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit
Shitet, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit
Shitet, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Stacioni i Trenit. Apartamenti ndodhet në katin e 8 banim të një pallati të ri 12-katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 98.4 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkoni. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Pallati ka punime cilësore me sistem kapot dhe 2 ashensore , termoizolim. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11566
98 m2
8
3
1
Ka Hipoteke
2019-07-27

Adresa

stacioni i trenit
Albania
Tirana
Stacioni I trenit

Prona te ngjashme

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13527
40 m2 0 1 10
42,000 €

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13526
40 m2 1 6
42,000 €

Qera,Ambjent Biznesi,Qendër

Qender Tirana ID: AL13525
580 m2 4
10,000 € /muaj