Apartament 3+1, Bulevardi Deshmoret E kombit

Pershkrim

Apartamenti ndodhet tek bulevardi “Dëshmorët e Kombit” pranë Ministrisë së Brendshme. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 3 banim të një pallati të ri me sipërfaqe totale 120 m2 Apartamenti është I mobiluar me orientim lindje-perëndim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti disponon: • Ambient ndenjie • Ambient gatimi • 3 Dhoma gjumi • 2 Tualete njëri me dritare • Ballkon • Detaje të tjera: • I mobiluar • Zone e sigurtë • 5 minuta larg qendrës • Ashensor • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
144,000 €
3
Ka hipoteke
2018-10-27

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 120
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

ministria e brendshme
Albania
Tirana
Bulevardi Dëshmorët e Kombit
1001

Prona të sygjeruara