Apartament 2+1, Rruga 5 Maji

Pershkrim

Apartamenti ndodhet tek rruga “5 Maji” pranë Concord Center. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 3 banim të një pallati të ri me sipërfaqe totale 93 m2 Apartamenti është I mobiluar me orientim lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti disponon: • Ambient ndenjie • Ambient gatimi • 2 Dhoma gjumi • Tualet • Ballkon • Detaje të tjera: • I mobiluar • Ashensor • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
78,000 €
3
Ka hipoteke
2018-10-27

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 93
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

concord center
Albania
Tirana
Rruga 5 Maji
1001

Prona të sygjeruara