Shitet, Lokal, Rruga 5 Maji

Pershkrim

Lokali ndodhet tek rruga “5 Maji” pranë Concord Center. Lokalii është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe totale prej 93 m2 dhe 21 m2 verandë e shfrytëzueshme. lokali aktualisht është në gjendje pune dhe shitet në gjendjen që eshtë aktualisht Detaje të tjera • Ka 2 tualet • I mobiluar • Ështe në gjendje pune • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Lokal/Restorant
186,000 €
Ka hipoteke
2018-10-27

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 93
Tualet (e) : 2

Adrese

Concord center
Albania
Tirana
Rruga 5 Maji
1001

Prona te ngjashme