Kjo prone nuk eshte e disponueshme!

Per te pare prona te ngjashme

KLIKO KETU
Shitet, Ambient, Sauk
Shitet, Ambient, Sauk
Shitet, Ambient, Sauk

Pershkrimi

Shitet Mgazinë në Sauk .Magazina ka strukturë 2 katëshe. Magazina ka sipërfaqe totale prej 430 m2 dhe është i organizuar në 1 ambient open space, ambient për zyra 54 m2 dhe 2 tualete. Ka 600 m2 oborr duke krijuar mundësi parkimi edhe për trajlera. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Aktualisht është e dhënë me qera 1000 euro. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP11567
430 m2
0
2
Ka Hipoteke
2019-07-27

Adresa

Sauk
Albania
Tirana
Sauk

Prona te ngjashme

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13527
40 m2 0 1 11
42,000 €

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13526
40 m2 1 6
42,000 €

Qera,Ambjent Biznesi,Qendër

Qender Tirana ID: AL13525
580 m2 4
10,000 € /muaj