Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën eYzberishtit. Ndodhet në katin e 6 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 85 m2 . Apartamenti ka një orientim shume te mire nga jugu ,kubature te rregullt si dhe eshte me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni •Totalisht i mobiluar dhe investuar •Me certifikate pronesie. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
60,000 €
6
Ka hipoteke
2018-10-29

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 85
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Yzberisht
Albania
Tirana
Yzberisht

Prona te ngjashme