Apartament 2+1,Yzberisht

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën eYzberishtit. Ndodhet në katin e 6 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 101 m2 . Apartamenti ka një orientim shume te mire,kubature te rregullt si dhe eshte me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • Tualete • Ballkoni •Shitet Bosh. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Shitur
Per Shitje
Apartament
61,000 €
6
Ka hipoteke
2018-10-29

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 101
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Yzberisht
Albania
Tirana
Yzberisht

Prona te ngjashme