Shitet,Apartament 2+1,Rruga Bardhyl

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga Bardhyl, afër me unazën. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 127 m2 • Orientimi : Veri-Lindje • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkone • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Dopio xham • Kubaturë e rregullt • Punime cilësore • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
150,000 €
4
Ka hipoteke
2018-10-29

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 127
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rruga Bardhyl
Albania
Tirana
Rruga Bardhyl
1001

Prona te ngjashme