Qera, Apartament 2+1, Selvia
Qera, Apartament 2+1, Selvia
Qera, Apartament 2+1, Selvia
Qera, Apartament 2+1, Selvia
Qera, Apartament 2+1, Selvia

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek "Selvia" pranë Kompleksit Halili. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 90 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Orientimi Veri-lindje i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11569
90 m2
2
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-07-27

Adresa

Kompleksi Halili
Albania
Tirana
Selvia

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 2
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 3
90,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Blloku Tirana ID: al11963
105 m2 2 2 4
170,000 €