Qera, Ambjent, Rruga e Durresit

Pershkrim

Disponojmë ambjent me qera në Rrugën e Durresit Ambjenti ka një sipërfaqe të bollshme prej 450 m2 dhe ndahet ne dy kate. Kati i 1 ka një sipërfaqe 250 m2 dhe 3.5 m lartësi. Kati i 2 ka një sipërfaqe 200 m2 dhe 3.8 m lartësi. Ambjenti i investuar, Tualet. Opsion ideal për investim, zyra, call center, etj. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Ambjent
3,100 €
Ka hipoteke
2018-10-29

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 450

Adrese

Rruga e Durresit
Albania
Tirana
Rruga e Durresit

Prona te ngjashme