Apartament 1+1, Shkolla e Bashkuar

Pershkrim

Apartamenti ndodhet në afërsi të “Shkollës së Bashkuar” në rrugën “Imer Ndregjoni”. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 2 banim, me sipërfaqe totale 54m2. Apartamenti ka orientim jug-lindje-perëndim dhe diponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • Dhomë gjumi • Tualet • Ballkon Detaje të tjera • I mobiluar • Pallat ekzistues • Totalisht I investuar Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Terhequr
Per Shitje
Apartament
46,000 €
2
Ka hipoteke
2018-10-29

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 54
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Shkolla e Bashkuar
Albania
Tirana
Shkolla e Bashkuar
1001

Prona të sygjeruara