Apartament 1+1, Fusha e Aviacionit

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar te Fusha e Aviacionit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 55 m2 • Sipërfaqja e përbashkët : 6.6 m2 • Sipërfaqja totale : 61.6 m2 . Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 1 dhomë gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Në ndërtim e sipër • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
34,000 €
2
Në proces hipotekimi
2018-10-29

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 61.6
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Fusha e Aviacionit
Albania
Tirana
Fusha e Aviacionit
1001

Prona te ngjashme